Preskočiť na obsah
Andrea Kováčová

Priemyselná výroba

Andrea Kováčová

Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov

Obec
Ožďany
Od roku
2020
IČO
53 332 750

Andrea Kováčová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
980 11 Ožďany
Na trhu od
1. októbra 2020
IČO
53 332 750
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 10.71)
Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov

Podnikanie v číslach

6
rokov na trhu
2020
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Andrea Kováčová

Andrea Kováčová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Ožďany. Podniká od 1. októbra 2020.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov“ (10.71). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov.

Základné údaje

Obchodné meno
Andrea Kováčová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 332 750
Dátum vzniku
1. októbra 2020
Miesto podnikania
980 11 Ožďany
Živnostenský register
Okresný úrad Rimavská Sobota, vložka č. 650-21505
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 10.71)
Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Andrea Kováčová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Andrea Kováčová?

Miesto podnikania je v obci 980 11 Ožďany.

Čím sa Andrea Kováčová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov“ (10.71). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov.

Aké je IČO – Andrea Kováčová?

IČO je 53 332 750.

Odkedy podniká Andrea Kováčová?

Podnikanie začalo 1. októbra 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Andrea Kováčová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese andrea-kovacova-5.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.